top of page
trauki BF proofs-12.jpg

PAR

Dziedošo Tibetas trauku masāžas apraksts

Tā ir patiesi dvēseliska atpūta un atjaunošanās. Šī masāža palīdz stresa, neirozes, bezmiega gadījumā, kā arī atbrīvo no bailēm, noguruma un saspringuma.

Tibetas dziedošie trauki ir sens austrumu mūzikas instruments. Šie trauki rada unikālas, neatkārtojamas skaņas, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni.

Tibetas dziedošie trauki ir kā mazs gongs. Klasiskā masāža ar šiem traukiem sākas ar trauku izvietošanu uz guļoša cilvēka ķermeņa un viņa auru attīrīšanu. Izdarot sitienu vai pavelkot pa trauka malām, tiek radīta vibrācija un skaņas, kas izdara ietekmi uz visu cilvēka ķermeni; trauku “dziedāšana” pakāpeniski pārņem cilvēka saprātu un viņš iegrimst dziļā, dziednieciskā relaksācijā.

Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam cilvēka ķermenim, paaugstinās pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas cilvēka organisma imūnsistēma. Terapeiti izmanto šo masāžu sāpju, depresijas, asinsrites traucējumu un daudzu citu saslimšanu ārstēšanā.

Traukus var izmantot ne tikai terapijā, bet arī radošā potenciāla atvēršanā, kas palīdz sevi apzināties. Dziedošie trauki ir labi darbam ar bērniem un arī ar grūtniecēm otrajā un trešajā trimestrī.

  • Masāžas laikā cilvēks ir apģērbts un tiek apsegts vēl ar pledu. Līdzi tas nav jāņem.

  • Pieteikšanās pie administratora zvanot: 26337090.

  • Iespēja sarunāt sev vēlamu dienu un laiku, ņemot vērā pasniedzējas un telpu noslogojuma iespējas.

  • Tibetas trauku masāža – paredzēta vienai personai.

  • Masāža ir individuāla un process ilgst no 1h 15min līdz 1h 30 min. Maksa 25 EUR

  • Tibetas trauku masāžu izpilda Ilona Brizga.

bottom of page