top of page

PAR MUMS

SIA “BenefitPro” (turpmāk tekstā – uzņēmums) veic pamatdarbību Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novados. Tā pirmsākums ir mūsdienu deju studija Benefice, ko uzņēmuma vadītāja Annika Andersone radījusi 1999. gadā. Sākot ar 2021. gadu, deju studija turpina būt nozīmīga uzņēmuma struktūras daļa. Uzņēmuma klienti pamatā ir Jelgavas, Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotāj vecumā no 3 līdz 40 gadiem. Klientiem tiek piedāvāti interešu izglītības, fiziskās veselības un emocionālās attīstības veicinoši pakalpojumi, t.i.:

BeneFITPRO.png
Profesionālās ievirzes deju skola
Muzikālā teātra studija
Labsajūtas bāze
Nometnes dabā
Antigravity fitness

Vairāk nekā 20 gadu garumā veidojies pakalpojumu klāsts, ko šobrīd apvieno SIA “BenefitPro”. Tas saviem klientiem – vecākiem ar bērniem, Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājiem – ir sniedzis un turpina sniegt kā interešu izglītības, tā fiziskās un emocionālās labsajūtas pakalpojumus. Izteikti aktīvs sadarbības partneris ir bijusi Jelgavas pilsēta, tādējādi ļaujot sasniegt pilsoniskās sadarbības attīstību.

BENEFICE

Mūsdienu deju kolektīvs, kura sastāvā ir bērni un jaunieši vecumā no 3 līdz 20 gadiem. Kolektīvā piedalās līdz 300 dalībnieki. Līdz 2022. gada sezonas beigām plānots deju kolektīvu veidot par profesionālās ievirzes deju skolu. Mūsu deju skolas mērķu sasniegšana nav ikdienišķa vai vienkārša. Mēs ticam, ka ar pamata prasmēm un daudzpusīgām zināšanām par dejas mākslu ir par maz. Mūsu dejotāji ir vairāk kā tikai tehniski spēcīgi, sociāli aktīvi un radoši dažādās jomās, tāpēc deju skolas misijā ietilpst pirmklasīga profesionālās ievirzes dejas izglītības nodrošināšana augsti kvalificētā vidē. Deju skolas vērtība ir dziļi apzinīgs audzēknis, kurš ne vien izprot savas stiprās puses, bet ar prieku palīdz augt un pilnveidoties savam deju biedram, tādējādi veicinot iekļaujošu un drošu vidi jebkuram izaicinājumam profesionālajā izpausmē.
Mūsu deju skolas misiju iespējams realizēt, veicinot audzēkņos mīlestību pret darbu ar sevi un citiem, pacietību, kā arī savu personīgo vēlmju sasniegšanu un izpaušanu emocionāli veselīgā veidā, tādējādi veidojot par sevi pārliecinātus un drošus dejas profesionāļus.

4190968c-5600-4243-96b4-18be22c50822.JPG
Anchor 1

BENESOUND

53bf468d-361e-4270-a92e-b726c142f67b.JPG

Muzikālā teātra darbība, kurā savas vokālās (solo un ansambļu dziedāšanas prasmes), aktiermeistarības prasmes, populārās mūzikas žanra dziedāšanas prasmes un skatuves kultūras prasmes varēs atklāt un pilnveidot Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu bērni un jaunieši. Benesound pamatmērķis ir, apvienojot mūziku, deju un teātri, radīt muzikālas izrādes un priekšnesumus.

Anchor 2

BENEFIT

Labsajūtas bāze – vieta fiziskās formas attīstīšanai. Jau 8 gadu garumā Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku  novada iedzīvotājiem piedāvājam dažādas fizisko attīstību veicinošas nodarbības. Mērķauditorija ir bērni, jaunieši un pieaugušie. Sadarbojoties ar Jelgavas pilsētu, tiek organizētas āra nodarbības, kuras ir pieejamas jebkuram interesentam.

71f8060b-5ffe-4dc5-8abf-8750cb5e2fcb.JPG
Anchor 3

BENECAMP

b0b424f7-285a-472e-a1b8-5bdf267512b9.JPG

Nometnes dabā, kas līdzšinēji un turpmāk notikušas visām interesentu vecuma grupām. Dalībniekiem tiek nodrošināta iespēja apgūt veselīgas dzīves iemaņas dažādu speciālistu vadībā dabā. Saturīgas, iedvesmojošas un mērķtiecīgas nometnes tiek rīkotas jau 20 gadu garumā, lielākoties sniedzot šo pakalpojumu Benefices dejotājiem un viņu vecākiem. Turpmākajā darbībā, paredzēts dalībā iesaistīt arī Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājus. Radot nometnes bērniem, tiek rosināta interese par dabu, paplašinātas zināšanas un interese par dabas parādībām, popularizēts harmonisks un veselīgs dzīvesveids.

Anchor 4

BENEFLY

Antigravity jogas nodarbības, kurās iesaistīti bērni, jaunieši, pieaugušie un jaunās māmiņas ar zīdaiņiem. Līdz šim BenefitPRO ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas pakalpojumu piedāvā visām šīm vecuma grupām. Anitigravity jogas nodarbības sniedz iespēju atslogot muskuļu spriedzi, uzlabot locītavu mobilitāti, stabilizēt torsa muskulatūru, uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas stāvokli, kā arī sasniegt psiholoģisko mieru un kopēji sabalansētu labsajūtu. Šīs nodarbības tiek organizētas gan iekštelpās, gan ārā, nodrošinot pakalpojuma pieejamību ne tikai uzņēmuma klientiem, bet arī pilsētas iedzīvotājiem un citiem interesentiem.

fc4c867b-75ab-42b9-a4d8-2e9c2584394c.JPG
Anchor 5
bottom of page